Destinacioni

Zgjidh datat

Regjistrimi e enjte
Çregjistrimi e enjte
  6 natë(net)
Verë në Turqi

Verë në Turqi

Qoftë Bodrum ose Antalia, Riviera Turke ofron paketa gjithëpërfshirëse të pushimeve te pakonkurrent

Për person në javë Nga 499.00 €

Mëso më shumë
Summer in Montenegro

Summer in Montenegro

Bukuria e egër e Malit të Zi tregon anën e saj më të mirë përgjatë bregut të Adriatikut që shtrihet nga Hercegnovi në Ulqin

Për person për natë | Nga 49.00 €

Mëso më shumë
Kosova gati për ju

Kosova gati për ju

Sekreti i fundit i Evropës. Një historik të përkryer të sigurisë, ekonomi më rritjen më shpejtë

Për person për natë | Nga 100.00 €

Mëso më shumë

Përfitimet dhe vlerat

Ne jemi krenar të jemi agjencia e parë dhe e vetme në internet në Ballkanin Perëndimor. Me ne mund të kërkoni, të regjistroni, kombinoni, menaxhoni dhe paguani udhëtimin në çdo kohë dhe nga çdo pajisje. Këtu mund të gjeni fluturime, hotele, makina, transferime, turne, bileta dhe paketa me çmime më të mira.

Ne kombinojmë produktet tona, kapacitetet, kontratat dhe marrëveshjet e veçanta me ato të partnerëve të tjerë në mënyrë që të mund të zgjidhni nga përzgjedhja më e mirë e udhëtimit

Ne kemi një ekip të mahnitshëm në dispozicionin tuaj duke punuar çdo ditë nga ora 9 deri në orën 21:00 (CET). Telefononi numrin tonë, ose na dërgoni një email. Na kontaktoni tani!

Ne mbështesim furnizuesit vendorë të përzgjedhur me kujdes për t'u lidhur me blerësit në tregjet tona me një kosto më të ulët prej 50%. Pra, ne sigurojmë që shumica e parave tuaja shkon në vendin e destinacionit

Si përdorues i regjistruar, përfitoni nga menaxhimi i pavarur i rezervimeve dhe pagesave në çdo kohë

Destinacionet e zgjedhura

Shpëtoni nga rutina juaj e përditshme në një nga destinacionet tona të zgjedhura. Krijo momente të paharrueshme.

Aktiv dhe aventurë

Aktiv dhe aventurë

Një gamë e gjerë e turneve aktive në të gjithë Kosovën

Për person për ditë | Nga 4.00 €

Kulturë dhe fe

Kulturë dhe fe

Një gamë e gjerë e turneve kulturore në të gjithë Kosovën

Për person për ditë | Nga 490.00 €

Akomodim

Akomodim

Nga apartamente në hotele 5-stars në të gjithë Kosovën

Për person për natë | Nga 25.00 €

Visita e miqeve dhe te aferme

Visita e miqeve dhe te aferme

Një përzgjedhje e paketave nga 3 deri në 12 ditë duke përfshirë fluturimet, transportin dhe akomodimin

Për person | nga 299.00 €

Fluturimet charter

Fluturimet charter

Lidhje e drejtpërdrejtë nga Gjermania dhe Suedia

Për person | nga 39.00 €

Aktivitetet e skijimit dhe dimrit

Aktivitetet e skijimit dhe ...

Akomodimi duke përfshirë skipass opsional, pajisjet e skive në aktivitete të ndryshme në Kolashin

Për person për natë | Nga 56.00 €

Sun & Beach

Sun & Beach

Bukuria e egër malazeze tregon anën e saj më të mirë përgjatë bregut të Adriatikut që shtrihet nga Hercegnovi në Ulqin

Për person për natë | Nga 79.00 €

Ik në një aventurë

Ju jeni vetëm disa klikime larg për të ikur në një aventurë të jetës tuaj. Planifiko një udhëtim paraprakisht si një evropian, ose thjesht nisu pa plan në ditët e ardhshme, si një i balkanit do të bënte.

Vizito Kosovën

Vizito Kosovën

Një gamë të gjerë të turneve aktive dhe kulturore në të gjithë Kosovën

Për person për ditë | Nga 4.00 €

Vizito Antalia, Turqi

Vizito Antalia, Turqi

Qindra vendpushime ultra-gjithëpërfshirëse në të gjithë Rivierën e Antalisë që shtrihen nga Kemer deri në Alanya

Për person për javë | Nga 399.00 €

Vizitoni Bodrumin, Turqinë

Vizitoni Bodrumin, Turqinë

Një destinacion luksoz me një peizazh të bukur ofron pushime me çmime të volitshme

Për person për javë | Nga 499.00 €

Vizitoni Malin e Zi

Vizitoni Malin e Zi

Bukuria e egër malazeze tregon anën e saj më të mirë përgjatë bregut të Adriatikut që shtrihet nga Hercegnovi në Ulqin

Për person për natë | Nga 79.00 €

Vizitoni Malin e Zi

Vizitoni Malin e Zi

Akomodimi duke përfshirë skipass opsional, pajisjet e skive në aktivitete të ndryshme në Kolashin

Për person për natë | Nga 56.00 €

Vizitoni Stambollin, Turqinë

Vizitoni Stambollin, Turqinë

Nëse toka ishte një shtet i vetëm, Stambolli do të ishte kryeqyteti i saj. Vizito qytetin ku takohen lindja dhe perëndimi

Për person për fundjavë | Nga 179.00 €