Our team

fluturi.me Hakkında

sahibi olduğu bir web sayfası 2023 yılından bu yana Hırvatistan'da kayıtlı şirket "Fluturime Travel Jdoo" tarafından işletilmektedir mi.

Şirketin satış ve dağıtım kardeş şirketi Prishtine, Kosova "Gearsup Solutions SHpk" ile yönetilir.

Şirketimizin hissedarları Albion İdrizi Besim İdrizi vardır. Albion havacılık alanında MBA tutan ve seyahat ve turizm sektöründe deneyimi fazla 26 yıl vardır. Kendisinin bir girişimci olmadan önce IATA eğitmen ve sanayi danışmanlık yapmış farklı yönetim rolleri, içinde olmuştur. Besim İdrizi New York'ta başarılı bir girişimci olan, ABD kökenli ülkesinde destek istihdam ve kalkınmaya düşkün - Balkan'yı.

Bizim takım
Erita Keçmezi - Seyahat Danışmanı
Gresa Puka - Seyahat Danışmanı
Etnike Dibrani - Seyahat Danışmanı
Donika Gllogu Sekiraqa - Finans Müdürü
Sadete Hamiti - Osmani - House Keeping
Mentor Bytyqi- - Genel Bakım


Neden fluturi.me?
• azından istediğiniz zaman güvenli ve hızlı bir şekilde her yerden, ya Kosova'dan bir gezi kitabı için gereken her şeyi elde fluturi.me.
• Sen sizler için onaylanmış önceden tasarlanmış paketleriyle, gözatmasını kendi paketini tasarım ya gerektiği gibi sadece tek ürünler rezervasyon yaptırabilirsiniz.
o uçuş, konaklama, araba kiralama, transfer, tur, bilet veya başka bir turizm ürünü Be • bulabilir ve fluturi.me hepsini yaptırabilirsiniz.
• güçlü motor gereken tüm bilgileri içeren bir basit ve temiz bir ekranda bizim güvenilir ortaklar gelenler ile kendi ürünlerimizi birleştirir.
• bilgisayar, tablet veya mobil itibaren arama, kitap ve gezi ödeyebilirsiniz. Bizim çağrı merkezi size seyahat planlama ile yardıma ihtiyaç gerektiği her an size yardımcı olmaya hazırdır.